> PRACA > Kraków

Kelner / Kelnerka w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zakres obowiązków: Dbałość o wysoki standard obsługi gości podczas lunchu, kolacji, imprez okolicznościowych; Dbałość o zadowolenie gości przebywających w restauracji i barze; Zapewnienie dobrej atmosfery pracy; Praca w godzinach 14-22 Od kandydatek/kandydatów oczekujemy: doświadczenia na podobnym stanowisku; komunikatywnej znajomości języka angielskiego; łatwości nawiązywania kontaktów; umiejętność pracy w zespole; dobrej organizacji pracy; gotowości do pracy także w weekendy; aktualna książeczka SANEPID. Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin; możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia w niepełnym wymiarze godzin w zależności od dyspozycji elastyczny grafik; praca w młodym i profesjonalnym zespole; możliwość korzystania z parkingu pracowniczego; możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu; posiłki pracownicze

Detale ogłoszenia: Kelner / Kelnerka
Sprzedawca: Efekt Ekspress
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj